Božićna čarolija na Silbi

Photo: Google map/Youtube/Screenshot
SILBA – Ususret otvorenju druge po redu manifestacije “Božićna čarolija na Silbi” koje će se dogoditi večeras u 19 sati, na Trgu ispred škole, a trajat će svakodnevno sve do 1. siječnja 2018., djeca Silbe odaslala su posebnu, toplu i čarobnu poruku s ovog najudaljenijeg otoka u Zadarskoj županiji, piše eZadar.

Silba je naime, kao otok pješaka, poznata i kao otok djece, na kojem najmlađi mogu uživati nesmetano, u sigurnoj igri i zabavi, a ovoga Božića, za njih se priprema mnoštvo sadržaja koji će se odvijati na otoku Silba!
Tako će već na Badnjak djeca u sklopu manifestacije „Božićna čarolija na Silbi“ kititi jelke postavljene na trgu ispred škole, a među njima će svakako biti i svi sudionici upravo otpjevane i snimljene silbenske verzije pjesme Zvončići, u kojoj im se pridružio i Zoran Jelenković koji će na Silbi zapjevati 27.12.
Djeca sa Silbe, sa snimanja Zvončića iz studija su odaslala poruku i poziv na čarobno zimsko druženje na njihovom udaljenom ali bajkovitom otoku.