OBJAVLJEN VIDEO Ovako izgleda opustošeni dio Brača nakon 4 dana požara

Foto: Screenshot / Vatrogasci Supetar / Facebook

MILNA – Supetarski vatrogasci opisali svoju radnu srijedu koju su proveli na požarištu kraj Milne nakon četiri dana. 

“Požarište na Bateriji u općini Milna danas je cijeli dan gasilo 80 vatrogasaca sa 25 vatrogasnih vozila uz pomoć 2 PPZ aviona (1 fireboss i 1 kanader).

Veliki doprinos ovoj mirnoj snimci na kojoj gotovo da i nema izdimljavanja dale su jučer i danas snage s kopna koje je u pomoć našim bračkim vatrogascima poslala Vatrogasna zajednica naše županije.

Našoj braći po ognju s druge strane kanala na svemu što su posljednja 24 sata napravili najiskrenije i najtoplije zahvaljujemo, još jednom su pokazali kako je veza koja spaja nas vatrogasce jaka i kako bez problema prelazi sve granice, savladava sve prepreke i odolijeva svim izazovima”, poručili su vatrogasci iz Supetra, nadodavši da posao još nije gotov jer je požarište moralo cijelu noć čuvati 25 vatrogasaca s 10 vozila.

D.G.

Požarište na Bateriji u općini Milna danas je cijeli dan gasilo 80 vatrogasaca sa 25 vatrogasnih vozila uz pomoć 2 PPZ aviona (1 fireboss i 1 kanader).Veliki doprinos ovoj mirnoj snimci na kojoj gotovo da i nema izdimljavanja dale su jučer i danas snage s kopna koje je u pomoć našim bračkim vatrogascima poslala Vatrogasna zajednica naše županije. Našoj braći po ognju s druge strane kanala na svemu što su posljednja 24 sata napravili najiskrenije i najtoplije zahvaljujemo, još jednom su pokazali kako je veza koja spaja nas vatrogasce jaka i kako bez problema prelazi sve granice, savladava sve prepreke i odolijeva svim izazovima.Posao još nije gotov, dok ovo čitate u tijeku je još jedna rotacija ljudstva na terenu, požarište će večeras čuvati 25 vatrogasaca sa 10 vozila a sutra ujutro, čim svane idemo ponovno sve dok ne zatremo i posljednji dim na Bateriji.VGBS!

Gepostet von Vatrogasci Supetar am Mittwoch, 3. Juni 2020

PROČITAJTE JOŠ:

 Zračne snage četvrti dan za redom angažirane na otoku Braču

Vaš komentar