>
Šefovi kuhinja mediteranskih i europskih regija (ŠKMER) pozivaju posjetitelje i profesionalce u HoReCa sektoru, na zanimljiv gastro festival.
Festival objedinjuje natjecanja kuhara, konobara i strukovnih nastavnika s nizom edukacija, degustacija i masterclassova otvorenih za publiku.
Središnja događanja održat će se u Supetru na Braču od 2. do 4. travnja 2025.
Tom će se prilikom, uz brojne uzvanike, predstaviti posebnosti ovogodišnjeg izdanja, kao i sudionici iz više od 30 zemalja svijeta. Gostima festivala obratit će se ministar turizma i sporta Tonči Glavina, gradonačelnica Supetra Ivana Marković, generalni tajnik Mediteranske turističke fondacije Andrew Agius Muscat s Malte, direktorica Turističke zajednice Splitsko-dalmatinske županije Ivana Vladović, direktorica Turističke zajednice grada Supetra Martina Rendić, prenosi Dalmacija danas.
U svečanom dijelu programa bit će dodijeljena priznanja sudionicima i članovima ŠKMER-a koji sustavno rade na promociji gastronomije i ugostiteljske struke.
Za sudjelovanje u edukacijama i gostujućem žiriju potrebno je prijaviti se OVDJE.
J.T.
© 2025 Morski HR. Powered by Ghost & Staticweb.dev