1 min. čitanja

Karatistica 'Opatije' Leona Fatović zlatna na CRO CUP-u

OPATIJA - Mlađa kadetkinja Karate kluba 'Opatija' Leona Fatović osvojila je zlatnu medalju na karate turniru 17. CRO CUP 2023 koji se prošle subote održao u Maloj Subotici kraj Čakovca.

Članovi Karate kluba 'Opatija' osvojili su i jednu srebrnu te dvije brončane medalje na turniru koji je okupio gotovo 500 natjecatelja.

Leona Fatović osvojila je zlatnu medalju na karate turniru 17. CRO CUP 2023 održanom prošle subote u Maloj Subotici kraj Čakovca. Turnir se održavao za uzraste od mini cicibana do veterana u katama i za neke kategorije u borbama, a na njemu je sudjelovalo 487 natjecatelja iz 55 klubova iz četiri države - Hrvatske, Mađarske, Slovenije i Ukrajine.

Šest članova opatijskog karate kluba nastupilo je u osam kategorija, a uz zlato Leone, osvojili su i jednu srebrnu i dvije brončane medalje. Srebrnom medaljom u katama u kategoriji učenika okitio se Jan Palmić, a Lana Rogović u borbama je uzela u dvije uzrasne kategorije, juniorskoj i kadetskoj, brončanu medalju. Tea Terčić bila je peta u katama, a Nika Hlanuda 7, priopćili su iz Kluba.