>
  1 min. čitanja

Linija Split - Ancona privremeno obustavljena, evo i zašto!

Linija Split - Ancona privremeno obustavljena, evo i zašto!
Foto: Facebook (Brodovi u Rijeci)

Iz Jadrolinije su pojasnili da se obustava odnosi na period od 11. ožujka do 16. travnja 2025. godine. Razlog su "znatna kašnjenja u remontnom ciklusu brodova" i "nužnost prioriteta održavanja državnih linija".

- Zbog zabilježenih znatnih kašnjenja u remontnom ciklusu brodova Jadrolinije te nužnosti i prioriteta održavanja državnih linija, privremeno je obustavljena prodaja karata za period od 11.3. do 16.4. na međunarodnoj trajektnoj liniji Split – Ancona - rekli su iz Jadrolinije za Dalmaciju Danas te putnicima zahvalili na razumijevanju.

Raspored za ostatak godine

Iako je linija na pauzi do sredine travnja, Jadrolinija je objavila detaljan raspored za ostatak godine koji će se održavati u skladu s planiranim razdobljima:

  • Od 01.01. do 09.03. i od 09.11. do 31.12. trajekt iz Splita za Anconu polazi svakodnevno, osim na 24. i 31. prosinca, s polaskom u 20:00, a povratak iz Ancone u 19:45.
  • Od 17.04. do 20.06. i od 07.09. do 07.11. trajekt iz Splita plovi u 20:00, a povratak iz Ancone je u 19:45.
  • U ljetnim mjesecima, od 22.06. do 27.07. i od 01.09. do 05.09., polasci iz Splita i Ancone su češći, uključujući večernje i jutarnje polaske, s dodatnim linijama svakih nekoliko dana.
Foto: Jadrolinija

J.T.

Pritisnite ESC za zatvaranje.

© 2025 Morski HR. Powered by Ghost & Staticweb.dev

You've successfully subscribed to Morski HR
Great! Next, complete checkout for full access to Morski HR
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.