>
  1 min. čitanja

Stolnoteniski turnir u Zadru u znaku sportaša iz Kaštela i Paga

Proteklog je vikenda održan stolnoteniski turnir 7. Zadar open u organizaciji STK Jadere Zadar, javlja 057info.

Na turniru je sudjelovalo 7 klubova s preko 60 igrača u osam kategorija od najmlađih kadetkinja do rekreativaca.

Najuspješniji klub je STK Pag sa osvojena četiri zlata u kategoriji  : najmlađe kadetkinje-1 mjesto osvojila je Martina Celjenko, najmlađi kadeti – 1.mjesto osvojio je Marko Cik, mlađi kadeti – 1.mjesto osvojio je Frane Cvitković, kadeti- 1. mjesto osvojio je Ivan Buljanović.

U kategoriji seniora najuspješniji klub s najviše osvojenih medalja je STK Kaštela iz Kaštela. Osvojili su zlato, srebro i broncu. Zlato je osvojio Vatroslav Pensa, Srebro je osvojio Mijo Olujič. Broncu je osvojio Goran Dedić.

Na ovom turniru sudjelovao je veliki broj rekreativaca iz  svih Dalmatinskih županija (Zadarska, Šibenska i Splitska).