>
  3 min. čitanja

VELIKI USPJEH ŠIBENSKOG SPORTAŠA Prvo mjestu u dvije kategorije fitness instruktora na svjetskom prvenstvu u Las Vegasu!

ŠIBENIK - Šibenski fitness instruktor Krešimir Ivančević nastavlja sa sportskim uspjesima. Na svjetskom prvenstvu u bodybuldingu i fitnessu "WFF Mr. Universe 2024." u Las Vegasu, SAD, održanom 19. i 20. Listopada Ivančević je ostvario nevjerojatan rezultat. U konkurenciji natjecatelja iz 45 zemalja, osvojio je prvo mjesto u dvije kategorije, Sport model i Jeans Model te je  osvojio Pro Card status profesionalnog natjecatelja.

Ovoliki uspjeh Ivančević je ostvario nakon 6 godina uzastopnog natjecanja. Pripreme za svako pojedino  natjecanje iziskuju izniman napor u rasporedu treninga i prehrani što je u ovom slučaju bilo još dodatno otežano dugim putovanjem u SAD, jet lagom, promjenama ritma sna i prehrane, uz svakodnevno pješačenje i prijevoz po Las Vegasu zbog čega se u više navrata moralo pribjegavati improvizacijama.

U procesu priprema i putovanja na natjecanje Ivančeviću su pomagali supruga i nekoliko članova "Društva sportske rekreacije Feel the Power" kojima je Ivancević fitness instruktor. Vrijedno društvo ostvarilo je vrhunski rezultat i prezentiralo Hrvatsku, Šibensko-kninsku županiju i Grad Šibenik na najbolji mogući način.

Ovim putem Ivančević se zahvaljuje sponzorima i donatorima koji su mu pomogli u pokrivanju dijela troškova i olakšali mu put do pobjede na velikom natjecanju.

Iskrene čestitke ovom vrhunskom sportašu!

J.G.

Jučer po teškim vremenskim uvjetima jakom burom i velikim valovima šibenski dvojac Krešimir Ivančević i Nardo Prelević po sedmi put su osvojili zlato na kayak utrci. Na samom početku nekoliko natjecatelja je odustalo od utrke zbog nemogućnosti ulaska u kajak , a nekoliko ih se prevrnulo tokom same utrke.
Šibenski fitness entuzijasti dominirali na natjecanju u Biogradu!
Sa sjajnim rezultatima nastavljaju članovi Šibenskog Feel the Powera za vikend su se natjecali na BFF Biograd. Prvog dana su dvojac Roko Kardum i Krešimir Ivančević osvojio prvo mjesto na fitness izazovu. Šibenski je dvojac pobijedio ekipu iz Engleske rezultatom 4:2. Ukupno su napravili 270 čučnjeva sa grijemo od